darmowe statystyki strony
darmowe statystyki strony
Blog > Komentarze do wpisu

Wypad na weekend do Krakowa

Szalony babski wypad do Krakowa miał miejsce 1-2 sierpień. W ciągu tego weekendu zwiedziłysmy głowne atrakcje Krakowa a także super imprezowałysmy. Wyjechałyśmy pociagiem o 7 rano w sobote a wróciłysmy pociagiem o 17 z Krakowa.

DOJAZD

Najlepiej dojechac z Warszawy do Krakowa pociagiem. Podróz trwa niecałe 3 godziny. Bilety mozna kupic za 19 zł w jedna stronę(specjalna promocja PKP intercity).

KNAJPY NOCNE ŻYCIE

Pub Dotyk przy ul. Floriańskiej zdecydowanie mogę polecic wszystkim chcącym spędzić czas w miłej atmosferze i pogadać. Ciekawy  wystrój i dobra muzyka tworzą fajny klimat. Kolejnym plusem jest mila obsluga no i  genialne drinki. Koniecznie trzeba spróbowac. jedyny mankament to dośc wysokie ceny. Bar Cosmopolitan nie zachęca może za bardzo wygladem, ale serwuje wyśmienite drinki w przystepnych cenach. Każdy drink jest niesamowicie przystrojony. oj spedziłysmy tu długie godziny raczac sie wymyślnymi drinkami:). Ja zdecydowanie polecam Orient Express jest po prostu wyśmienity. W doskonałych nastrojach poszłysmy do Piano Rouge. Niby super wystrój, świetna muzyka na żywo ale niestety nie polecam tego miejsca. Obsługa nie jest za miła kelnerki sprawiają wrażenie niezasowolonych z zycia. Do tego zamawiając drinki trzeba uwazac nie dość ze jest w nich mniej alkoholu niż powinno być to jeszcze w drinkach ląduja ogromne kostki lodu zeby zwiększyc jego wielkość .

 

 

 

piątek, 28 sierpnia 2009, zuzankaonly